Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger John Kappers op zondag 25 september 2022.
Dit is het verhaal van Cornelia van Mastrigt

Cornelia werd geboren op zondag 6 december 1908 en zij overleed op donderdag 15 januari 1981. Zij mocht 72 jaar, 1 maand en 9 dagen oud worden. Cornelia overleed in Baarn.
Zij werd 5 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op dinsdag 20 januari 1981.




Meer stamboomgegevens van Cornelia van Mastrigt
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Cornelia van Mastrigt? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Cornelia van Mastrigt.
Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Cornelia van Mastrigt weergegeven, die reeds overleden zijn.Cornelia van Mastrigt had 2 (inmiddels ook overleden) kinderen:
Een zoon werd op een ons onbekende datum geboren: Huibert van Velzen. Huibert overleed op woensdag, 8 februari 2023 te Burlington, Canada.
Op maandag 12 juni 1933 werd in Baarn een zoon geboren: Jan van Velzen. Jan overleed op zondag, 11 oktober 1992 te Doorn. Hij werd begraven te Doorn, Nieuwe Algemene Begraafplaats, Oude Arnhemse Bovenweg 1.