Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger Eric van der Ent op woensdag 12 september 2018.
Dit is het verhaal van Arian van Woudenberg
In dit levensverhaal vertellen we u over Arian van Woudenberg. Zijn geboortewieg stond in Eemnes, alwaar hij geboren werd als zoon van Reijer van Woudenberg en Geertje Blom.Arian werd geboren op zaterdag 7 mei 1859 en hij overleed op maandag 10 mei 1943. Hij mocht 84 jaar en 3 dagen oud worden. Arian overleed in Eemnes.
Hij werd 4 dagen later begraven te Eemnes Algemene begraafplaats Laarderweg op vrijdag 14 mei 1943.




Meer stamboomgegevens van Arian van Woudenberg
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Arian van Woudenberg? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Arian van Woudenberg.
Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Arian van Woudenberg weergegeven, die reeds overleden zijn.Arian van Woudenberg had 6 (inmiddels ook overleden) kinderen:
Op zaterdag 10 oktober 1896 werd in Eemnes een dochter geboren: Geertje van Woudenberg. Geertje overleed op dinsdag, 2 oktober 1984 te Eemnes. Zij werd begraven te Eemnes Algemene begraafplaats Laarderweg.
Op dinsdag 5 september 1899 werd in Eemnes een dochter geboren: Cornelia van Woudenberg. Cornelia overleed op zaterdag, 16 september 1899 te Eemnes. Zij werd begraven te Eemnes Algemene begraafplaats Laarderweg.
Op zondag 9 februari 1902 werd in Eemnes een zoon geboren: Reijer van Woudenberg. Reijer overleed op maandag, 2 juni 1902 te Eemnes. Hij werd 5 dagen later begraven te Eemnes Algemene begraafplaats Laarderweg op zaterdag, 7 juni 1902.
Op vrijdag 16 oktober 1903 werd in Eemnes een zoon geboren: Reijer van Woudenberg. Reijer overleed op woensdag, 9 december 1903 te Eemnes. Hij werd 3 dagen later begraven te Eemnes Algemene begraafplaats Laarderweg op zaterdag, 12 december 1903.
Op vrijdag 16 november 1906 werd in Eemnes een dochter geboren: Cornelia van Woudenberg. Cornelia overleed op zaterdag, 14 maart 1908 te Eemnes. Zij werd 4 dagen later begraven te Eemnes Algemene begraafplaats Laarderweg op woensdag, 18 maart 1908.
Op zondag 25 oktober 1908 werd in Eemnes een dochter geboren: Cornelia van Woudenberg. Cornelia overleed op maandag, 22 juli 1912 te Eemnes. Zij werd 3 dagen later begraven te Eemnes Algemene begraafplaats Laarderweg op donderdag, 25 juli 1912.

Adressen
Benieuwd waar Arian van Woudenberg gewoond heeft?Hieronder ziet u 4 zoekresultaten uit oude adresboeken op basis van voorletters en achternaam van deze overledene.
Let op: het kan zijn dat deze resultaten andere personen betreffen met dezelfde voorletters en achternaam.
Woudenberg, A. van
1e Weteringpad 7, Soestdijk (Bron: adresboek: Soest 1924)
Woudenberg, A. van (arbeider)
1e Weteringpad 7, Soest (Bron: adresboek: Soest 1924)
Woudenberg, A. van (banketbakker)
Verbindingsweg 4, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1939)
Woudenberg, A. van
Verbindingsweg 4, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1939)