Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger Jaap Sjaardema op zaterdag 15 augustus 2015.
Dit is het verhaal van Trijntje van Zijst
In dit levensverhaal vertellen we u over Trijntje van Zijst. Haar geboortewieg stond in Baarn, alwaar zij geboren werd als dochter van Johannes van Zijst en Marretje van Koutrik.Trijntje werd geboren op zaterdag 28 februari 1891 en zij overleed op vrijdag 16 december 1932. Zij mocht 41 jaar, 9 maanden en 16 dagen oud worden. Trijntje overleed in Amersfoort.
Zij werd begraven te Amersfoort, begraafplaats Soesterweg.



Meer stamboomgegevens van Trijntje van Zijst
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Trijntje van Zijst? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Trijntje van Zijst.
Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Trijntje van Zijst weergegeven, die reeds overleden zijn.Er zijn ons geen (inmiddels overleden) kinderen van Trijntje van Zijst bekend.