Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger John Kappers op maandag 16 oktober 2023.
Dit is het verhaal van Jan van Wessel
In dit levensverhaal vertellen we u over Jan van Wessel. Zijn geboortewieg stond in Baarn, alwaar hij geboren werd als zoon van Lodewijk van Wessel en Jannetje Walet.Het leven van Jan was maar kort. Hij overleed op zeer jonge leeftijd. De exacte geboortedatum van Jan is ons niet bekend, maar hij overleed al op zondag 18 april 1943. Hij mocht slechts 5 jaar jong worden. Veel te jong natuurlijk!
Hij werd 3 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op woensdag 21 april 1943.




Meer stamboomgegevens van Jan van Wessel
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Jan van Wessel? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Jan van Wessel.
Kinderen
Jan van Wessel was nog maar 5 jaar oud. Hij was dus te jong om kinderen te krijgen.
Adressen
Benieuwd waar Jan van Wessel gewoond heeft?Hieronder ziet u 2 zoekresultaten uit oude adresboeken op basis van voorletters en achternaam van deze overledene.
Let op: het kan zijn dat deze resultaten andere personen betreffen met dezelfde voorletters en achternaam.
Wessel, J. van (wagenmaker)
Driehoeksweg 12, Soest (Bron: adresboek: Soest 1924)
Wessel, J. van
Driehoeksweg 12, Soest (Bron: adresboek: Soest 1924)