Het verhaal van...
Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger Eric van der Ent op zaterdag 15 augustus 2015.
Dit is het verhaal van Aalbert Cozijnsen
In dit levensverhaal vertellen we u over Aalbert Cozijnsen. Zijn geboortewieg stond in Eemnes, alwaar hij geboren werd als zoon van Aalbert Cozijnsen en Geertje van Logchem.Aalbert werd geboren op zondag 20 december 1908 en hij overleed op maandag 27 mei 1985. Hij mocht 76 jaar, 5 maanden en 7 dagen oud worden. Aalbert overleed in Hilversum.
Hij werd 4 dagen later gecremeerd te Utrecht, Crematorium Daelwijck op vrijdag 31 mei 1985.
Aalbert Cozijnsen was tuinman / typograaf.
Meer stamboomgegevens van Aalbert Cozijnsen
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Aalbert Cozijnsen? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Aalbert Cozijnsen.Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Aalbert Cozijnsen weergegeven, die reeds overleden zijn.Aalbert Cozijnsen had 1 (inmiddels ook overleden) kind:
Een zoon werd op een ons onbekende datum geboren: Gijsbertus Cozijnsen. Gijsbertus overleed op donderdag, 29 juli 1943 te Utrecht. Hij werd 4 dagen later begraven te Hilversum Noorder Begraafplaats op maandag, 2 augustus 1943.