Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger John Kappers op maandag 7 april 2025.
Dit is het verhaal van Jan Adrianus Klaver
In dit levensverhaal vertellen we u over Jan Adrianus Klaver. Zijn geboortewieg stond in Bunschoten, alwaar hij geboren werd als zoon van Willem Jan Claver en Evertje Zijl.Jan Adrianus werd geboren op zaterdag 21 januari 1905 en hij overleed op maandag 16 september 1996. Hij haalde de respectabele leeftijd van 91 jaar, 7 maanden en 26 dagen. Een prachtige leeftijd die niet iedereen gegund is. Jan Adrianus overleed in Baarn, Santvoorde.
Hij werd 3 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op donderdag 19 september 1996.




Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Jan Adrianus Klaver weergegeven, die reeds overleden zijn.Er zijn ons geen (inmiddels overleden) kinderen van Jan Adrianus Klaver bekend.

Adressen
Benieuwd waar Jan Adrianus Klaver gewoond heeft?Hieronder ziet u 7 zoekresultaten uit oude adresboeken op basis van voorletters en achternaam van deze overledene.
Let op: het kan zijn dat deze resultaten andere personen betreffen met dezelfde voorletters en achternaam.
Klaver, J.A. (schoenmaker)
Blommersstraat 10, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1939)
Klaver, J.A.
Blommersstraat 10, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1939)
Klaver, J.A. (Schoenmaker)
Blommersstraat 10, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1948)
Klaver, J.A.
Blommersstraat 10, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1948)
Klaver, J.A. (Schoenmaker)
Blommersstraat 10, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1956)
Klaver, J.A.
Mauvestraat 19, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1967-1968)
Klaver, J.A.
Mauvestraat 19, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1967-1968)