Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger Eric van der Ent op zaterdag 15 augustus 2015.
Dit is het verhaal van Hendrik van de Vuurst
In dit levensverhaal vertellen we u over Hendrik van de Vuurst. Zijn geboortewieg stond in Baarn, alwaar hij geboren werd als zoon van Jan van de Vuurst en Bartha de Vries. We mogen hem dus een echte 'Barinees' noemen.Hendrik werd geboren op maandag 20 december 1830 en hij overleed op maandag 16 september 1918. Hij mocht 87 jaar, 8 maanden en 27 dagen oud worden. Hendrik overleed in Baarn.
Hij werd 4 dagen later begraven te Baarn Oude algemene begraafplaats Berkenweg op vrijdag 20 september 1918.



Meer stamboomgegevens van Hendrik van de Vuurst
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Hendrik van de Vuurst? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Hendrik van de Vuurst.
Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Hendrik van de Vuurst weergegeven, die reeds overleden zijn.Er zijn ons geen (inmiddels overleden) kinderen van Hendrik van de Vuurst bekend.