Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger Eric van der Ent op zaterdag 15 augustus 2015.
Dit is het verhaal van Gerrit de Jonge
In dit levensverhaal vertellen we u over Gerrit de Jonge. Zijn geboortewieg stond in Baarn, alwaar hij geboren werd als zoon van Elbert Jacob de Jonge en Roelofje Vos. We mogen hem dus een echte 'Barinees' noemen.De exacte geboortedatum van Gerrit is ons niet bekend, maar hij overleed op woensdag 28 augustus 1912. Hij mocht slechts 33 jaar oud worden. Gerrit overleed in Baarn.
Hij werd 3 dagen later begraven te Baarn Oude algemene begraafplaats Berkenweg op zaterdag 31 augustus 1912.



Meer stamboomgegevens van Gerrit de Jonge
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Gerrit de Jonge? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Gerrit de Jonge.
Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Gerrit de Jonge weergegeven, die reeds overleden zijn.Gerrit de Jonge had 2 (inmiddels ook overleden) kinderen:
Op dinsdag 12 maart 1907 werd in Baarn een zoon geboren: Egbert Jacob de Jonge. Egbert Jacob overleed op zaterdag, 14 februari 1931 te Baarn. Hij werd 4 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op woensdag, 18 februari 1931.
Op zondag 14 mei 1911 werd in Baarn een dochter geboren: Jacoba de Jonge. Jacoba overleed op zaterdag, 9 februari 2002. Zij werd begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan.