Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger Eric van der Ent op zaterdag 15 augustus 2015.
Dit is het verhaal van Evert van de Kaa

Evert werd geboren op zondag 29 december 1901 en hij overleed op woensdag 28 september 1966. Hij mocht 64 jaar, 8 maanden en 30 dagen oud worden. Evert overleed in Baarn.
Hij werd 3 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op zaterdag 1 oktober 1966.




Evert was koster van de kerk der Nederlandse Protestanten Bond.

Meer stamboomgegevens van Evert van de Kaa
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Evert van de Kaa? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Evert van de Kaa.
Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Evert van de Kaa weergegeven, die reeds overleden zijn.Evert van de Kaa had 1 (inmiddels ook overleden) kind:
Op woensdag 28 november 1934 werd in Baarn een dochter geboren: Johanna van de Kaa. Johanna overleed op vrijdag, 12 maart 1999 te Baarn. Zij werd 5 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op woensdag, 17 maart 1999.

Adressen
Benieuwd waar Evert van de Kaa gewoond heeft?Hieronder ziet u 4 zoekresultaten uit oude adresboeken op basis van voorletters en achternaam van deze overledene.
Let op: het kan zijn dat deze resultaten andere personen betreffen met dezelfde voorletters en achternaam.
Kaa, E. van de (gemeente-arbeider)
Kerkhoflaan 36, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1917)
Kaa, E. van de (rijwielhersteller)
Gaslaan 27, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1939)
Kaa, E. van de
Gaslaan 27, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1939)
Kaa, E. van de
Veldheimweg 36, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1956)