Het verhaal van...




Deze gegegens zijn voor het laatst gewijzigd door onze vrijwilliger Karla Roskamp op zaterdag 15 augustus 2015.
Dit is het verhaal van Nn Hartog
In dit levensverhaal vertellen we u over Nn Hartog. Zijn of haar geboortewieg stond in Baarn, alwaar hij of zij geboren werd als kind van Pieter Hartog en Willemine Daub. We mogen hem of haar dus een echte 'Barinees' noemen.Helaas valt over Nn niet veel te vertellen. Hij of zij overleed op de dag van zijn of haar geboorte. Dat was op 22 september 1936. Zijn of haar ouders moeten ontroostbaar geweest zijn op deze zwarte dinsdag in september. Nn overleed in Baarn.
Hij of zij werd 2 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op donderdag 24 september 1936.




Meer stamboomgegevens van Nn Hartog
Benieuwd naar meer genealogische gegevens van Nn Hartog? Raadpleeg de voorouders (grafisch), of de afstammelingen (grafisch), of de kwartierstaat (tekst), of de parenteel (tekst), of de zandloper (grafisch) van Nn Hartog.